Guardian

Glass Producer Operator (Lami line)

HU-Oroshaza
REF.
2017-1452
Category
Production

Overview

Várjuk azoknak a kollégáknak a jelentkezését, akik üveggyártó operátor munkakörben a lamináló soron szeretnének dolgozni a jövőben.

A munkakör alapvető célja az előírásoknak megfelelően a lamináló sor folyamatos üzemeltetése; a termékek minőségét befolyásoló paraméterek nyomonkövetése, korrekciója szükség szerint. A folyamatban fellépő rendellenességek legrövidebb idő alatt történő kezelése lehetőség szerint a termelés fenntartása mellett.

A tervezett létszám 12 fő, akik két műszakban (délelőtt-délután) és általános munkarendben (5+2) fognak dolgozni.

Responsibilities

Főbb feladatok:

  • A lamináló sor üzemeltetésére való külföldi betanulás (4-8 hét).
  • A sor üzembehelyezésének helyszíni segítése.
  • Az üzmeltetési paraméterek előírt értékein belül tartása mellet biztosítja a lamináló sor zavartalan működését.
  • Közreműködik a lamináló sori szervízek munkálataiban, előkészítő és befejező munkáiban.
  • Kezeli a technológiai területhez tartozó gépeket, berendezéseket.
  • Biztosítja a lamináló sor folyamatos és megfelelő minőségű alapüveg-ellátását, rendellenes minőség esetén gondoskodik a hibás üveglap(ok) sorról való eltávolításáról.
  • A kiadott specifikációk alapján, a minőségi előírásoknak megfelelően folyamatosan értékeli a laminált termékek minőségét, továbbá e feladathoz kapcsolódóan, az észlelet hibákkal összefüggésben ellátja a szükséges adminisztrációs és dokumentációs feladatokat.
  • A biztonsági elvárásoknak való maximális megfelelés a betanulás, építkezés és üzemeltetés alatt.

Elvárások:

  • Legalább középfokú végzettség.
  • Nyitottság új munkafolyamatok teljes körű megismerésére.
  • Felhasználói szintű informatikai ismeret (MS Office, integrált rendszerek ismerete).
  • Biztonságfejlesztés iránti elkötelezettség.

Előnyként értékeljük:

  • Angol nyelvtudás
  • Műszaki végzettség.

What do we have to offer?

A Guardian sikeres vállalatként egyedi szakmai tapasztalatokat és karrier lehetőségeket kínál. A nemzetközi munkakörnyezetünkben lehetőséged lesz használni és fejleszteni idegen nyelvi ismereteidet. Elkötelezettek vagyunk az irányba, hogy versenyképes juttatási csomagot és egy olyan lehetőséget kínáljunk, ahol a lehető legtöbbet éred el.

Options

Sorry the Share function is not working properly at this moment. Please refresh the page and try again later.